Wakeout! najlepszą aplikacją Apple w 2020 roku, a Zoom zdobywa tytuł najlepszej aplikacji na iPada

przez Eryk

Firma Apple podzieliła się dziś zwycięzcami App Store Best of 2020, przedstawiając swoje wybory dla najlepszych aplikacji i gier na iOS, iPadOS i macOS, które zostały wydane w ciągu roku.

Nagroda Apple App of the Year trafiła do Wakeout !, przyjaznej rodzinie aplikacji do ćwiczeń i ruchu, która zachęca ludzi do wykonywania prostych ćwiczeń w domu. Aplikacją roku Apple na iPada był Zoom, który zyskał na popularności dzięki liczbie osób pracujących i uczących się w domu w tym roku.

Wakeout! najlepszą aplikacją Apple w 2020 roku

Gra roku na iPhone’a firmy Apple była grą RPG Genshin Impact z otwartym światem, która pozwala graczom odkrywać ogromny świat gry pełen kolorowych potworów i trzęsących się ziemi tytanów. Grą roku na iPada była Legends of Runeterra, kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum League of Legends.

Pozostałe wyróżnione pozycje to:

  • aplikacja roku dla komputerów Mac – Fantastical – zaawansowany kalendarz,
  • gra roku dla komputerów Mac – Disco Elysium – gra typu RPG,
  • aplikacja roku dla Apple TV – Disney+ – aplikacja do streamowania produkcji Disney’a,
  • gra roku dla Apple TV – Dandara Trials of Fear – platformówka,
  • aplikacja roku dla Apple Watch – Endel – odtwarzanie relaksujących dźwięków,
  • gra roku dostępna w Apple Arcade – Sneaky Sasquatch – gra rozrywkowa.

Każdy zwycięzca otrzyma fizyczną nagrodę ‌ App Store‌ Best of 2020, która jest pierwszą rzeczywistą fizyczną nagrodą przyznaną programistom. Na nagrodach widnieje logo „App Store”, wykonane w 100% z przetworzonego aluminium, a po drugiej stronie wygrawerowane imię i nazwisko zwycięzcy.

Wszystkie aplikacje można pobrać ze sklepów z aplikacjami na iOS i macOS, w których znajdują się banery przedstawiające wszystkie najpopularniejsze aplikacje.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej