AirPods 3 i Apple Music HiFi mają zostać zaprezentowane w najbliższych tygodniach

przez Eryk

Przed konferencja Apple „Spring Loaded”, wypłynęła plotka, że Apple ogłosi AirPods 3 „w odpowiednim czasie”. W zasadzie, AirPods 3 są podobno już „gotowe”. Teraz jednak wiemy, że słuchawki nie zostały zapowiedziane podczas wiosennego eventu Apple. Teraz mówi się, że ma sie to stać w „najbliższych kilku tygodniach”. Równolegle ma zostać odsłonięte Apple Music HiFi.

AirPods 3 i Apple Music HiFi mają zostać zaprezentowane w najbliższych tygodniach

Czyżby AirPods 3 i Apple Music HiFi pojawia sie już wkrótce ?

Hits Daily Double, powołując się na źródła w branży muzycznej, donosi, że Apple przygotowuje nową wersję HiFi swojego muzycznego serwisu streamingowego i ogłosi ją w najbliższych tygodniach. Oczekuje się, że nowe słuchawki AirPods 3 zostaną zaprezentowane w tym samym czasie.

Według raportu, Apple będzie oferować High Fidelity Sound w regularnej subskrypcji Apple Music. Deezer HiFi został ogłoszony kilka tygodni temu, a Spotify również czeka w kolejce z subskrypcją HiFi.

Dalej mówi się, że wraz z lepszą jakością dźwięku dla Apple Music, nowe AirPods (3rd generation) zostaną również zaprezentowane w najbliższych tygodniach. Na początku czerwca odbędzie się konferencja Apple WWDC. Jest całkiem możliwe, że Apple wykorzysta wydarzenie jako okazję do ogłoszenia innowacji wokół Apple Music i AirPods. Ogólnie oczekuje się, że AirPods 3 będą wyglądały jak AirPods Pro, ale bez aktywnej redukcji szumów.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej