AirPods 3: masowa produkcja rozpocznie się w sierpniu

przez Eryk

Czy z punktu widzenia Apple, rok 2021 będzie tak samo obfity w wydarzenia jak zeszłoroczna jesień? Istnieje co najmniej kilka wskazówek, że Apple ogłosi wszystkie rodzaje nowych produktów przed Sylwestrem. Mówi się między innymi o tym, że Apple jesienią wprowadzi nowe słuchawki AirPods 3. Masowa produkcja ma się rozpocząć w sierpniu.

AirPods 3

AirPods 3: masowa produkcja rozpocznie się w sierpniu

Nikkei Asia donosi, że masowa produkcja słuchawek AirPods (3 generacji) rozpocznie się w sierpniu. Oznacza to, że słuchawki – podobnie jak rodzina iPhone’ów 13 i nowe MacBooki Pro – powinny zostać zapowiedziane przed końcem roku.

Plotki o AirPods 3 towarzyszą nam od kilku miesięcy. Pierwotnie mówiło się, że Apple zaprezentuje bezprzewodowe słuchawki na wiosnę. Jednak jesteśmy teraz w środku lata i nadal nie ma śladu AirPods 3.

Jeśli masowa produkcja rzeczywiście rozpocznie się w sierpniu, AirPods 3 mogą pojawić się na rynku we wrześniu wraz z nowymi iPhone’ami.

Wizualnie słuchawki AirPods 3 mają bazować na AirPods Pro. Jeśli jednak chodzi o funkcje, słuchawki mają się obyć bez aktywnej redukcji szumów. W przygotowaniu są również nowe słuchawki AirPods Pro 2. Jednak ich ogłoszenie powinno nastąpić dopiero w przyszłym roku. Kilka dni temu, Beats Studio Buds świętowały swoją premierę sprzedażową w Niemczech.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej