Apple Music działa teraz z głośnikami Google Asystent

przez Eryk

Usługa Apple Music jest teraz dostępna na dodatkowych głośnikach i urządzeniach. Google potwierdziło wczesnym wieczorem, że Asystent Google w Google Nest i inne głośniki może odtwarzać Apple Music.

Asystent Google obsługuje teraz Apple Music

Od dziś Apple Music można odtwarzać na urządzeniach obsługujących Asystenta Google, takich jak Nest Audio, Nest Hub Max, Nest Mini i nie tylko. Daje to subskrybentom Apple Music kolejny sposób na dostęp do 70 milionów utworów oferowanych przez Apple Music. Utwór można wyszukiwać i kierować na nie za pomocą poleceń głosowych.

Aby móc odtwarzać Apple Music przez głośnik Google Assistant, musisz najpierw połączyć swoje konto Apple Music w aplikacji Google Home. Możesz także wybrać Apple Music jako domyślną usługę strumieniowego przesyłania muzyki. Następnie wystarczy powiedzieć: „Hej Google, zagraj w nowy album Udo Lindenberga” lub „Hej Google, zagraj w playlistę Rap Life”.

Możesz poprosić Asystenta Google o odtworzenie określonego utworu, wykonawcy lub listy odtwarzania dostępnej w Apple Music. Możesz odtwarzać muzykę w oparciu o gatunek, nastrój lub aktywność. Możesz także odtwarzać swoje ulubione utwory z biblioteki Apple Music, mówiąc „Hej Google, odtwarzaj moje piosenki” lub „Hej Google, odtwarzaj moją bibliotekę”.

Usługa Apple Music jest teraz dostępna na Nest i innych głośnikach z Asystentem Google w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Dzięki niemu możesz odtwarzać Apple Music nie tylko na głośnikach Apple, ale także na głośnikach Amazon i głośnikach Google.

via macerkopf

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej