Beats Fit Pro: Kim Kardashian już nosi niewydane do tej pory słuchawki

przez Eryk
0 komentarzy

Było już kilka wskazówek, że Apple pracuje nad ma nowymi słuchawkami Beats. Ostatnio w wersji release candidate systemu iOS 15.1 wspomniano o jeszcze niezapowiedzianych bezprzewodowych słuchawkach „Beats Fit Pro”.

Nowe słuchawki mają przypominać niedawno zaprezentowane Beats Studio Buds, ale ze skrzydełkami dla dodatkowego wsparcia w uchu. Plotka głosi, że Beats Fit Pro zostanie wprowadzony na rynek około 1 listopada, ale przynajmniej jeden celebryta dostał je nieco wcześniej. Kim Kardashian została sfotografowana w fioletowej wersji słuchawek.

Beats Fit Pro
Fotocredit: 9to5Mac

Beats Fit Pro dostrzeżone

Zdjęcia dają nam pierwsze spojrzenie na Beats Fit Pro, jak są naprawdę noszone. Podobnie jak w przypadku słuchawek Beats Studio Buds, słuchawki Beats Fit Pro lekko wystają z ucha, dlatego końcówki skrzydełek zmniejszają nacisk na kanał słuchowy i sprawiają, że noszenie ich jest wygodniejsze.

Instagram

Mit dem Laden des Beitrags akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Instagram.
Mehr erfahren

Beitrag laden

Według doniesień, Beats Fit Pro będzie posiadał aktywną redukcję szumów (ANC) oraz tryb przezroczystości. Apple’s H1 chip do szybkiego parowania i Hey Siri my byc również na pokładzie. Apple prawdopodobnie sprawi również, że Beats Fit Pro będzie bardziej przyjazny dla Androida.

Podobnie jak Beats Studio Buds, nowe słuchawki Beats mają oferować szybkie parowanie, poziom naładowania baterii i niestandardowe sterowanie na Androida za pomocą aplikacji Beats. Słuchawki mają mieć również przyciski na zewnątrz z logo Beats „b” do sterowania, tak jak Beats Studio Buds. Oczekuje się, że Beats Fit Pro zostaną ogłoszone w tygodniu 1 listopada, a wysyłka rozpocznie się kilka dni później.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.