HomePod 14.7 przyniesie mam nadzieję więcej niż tylko zarządzanie timerem na iPhonie

przez Eryk

Apple udostępniło również aktualizację dla głośnika HomePod. Wersja 14.7 oprogramowania przynosi warunek konieczny do korzystania z wielu timerów na HomePod. Jednak w tym celu na iPhonie musi być zainstalowany również iOS 14.7.

Oprócz aktualizacji do iOS 14.7 i watchOS 7.6, a także tvOS 14.7, HomePod również otrzymał dziś wieczorem aktualizację. Oprogramowanie HomePod 14.7 toczy się do inteligentnego głośnika z Siri ze skutkiem natychmiastowym. Ta aktualizacja jest warunkiem wstępnym, aby móc zarządzać wieloma timerami na HomePod na iPhone w przyszłości. Funkcja ta będzie dostępna w aplikacji Home po aktualizacji.

HomePod 14.7
HomePod

HomePod 14.7 już dostępne

Aby z niego korzystać, iPhone musi być również zaktualizowany do iOS 14.7, ale czy nowa wersja oprogramowania HomePod przynosi ze sobą kolejną wyczekiwaną poprawkę błędów?

Niejasna sytuacja w sprawie zawieszania się HomePoda

Dalsze uwagi Apple na temat aktualizacji mówią tylko o ogólnych poprawkach wydajności. Nie wiadomo jeszcze, czy aktualizacja oprogramowania HomePoda 14.7 wyeliminuje również przyczynę tajemniczego psucia sie HomePoda. Zjawisko to spowodowało niedawno, że wiele HomePodów nagle przestało działać, a następnie stały się bezużyteczne, o czym informowaliśmy w innym newsie.

Nie jest jasne, co powoduje takie zachowanie, ani czy Apple uporało się już z problemem, który dotyczył tylko oryginalnego, dużego HomePoda. Aktualizacja do oprogramowania HomePod 14.7 zostanie automatycznie zaaplikowana do głośników w najbliższych dniach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej