Nowe oprogramowanie sprzętowe Beats Studio Buds oferuje wyskakujące okienko baterii, natychmiastowe parowanie z iCloud i wiele więcej

przez Eryk

Apple wypuściło wczoraj aktualizację firmware’u dla Beats Studio Buds, a MacRumors dowiedział się o kilku nowych funkcjach dodanych do wartych 729,00 zł słuchawek dousznych Apple z redukcją szumów, w tym o błyskawicznym parowaniu, łatwiejszym dostępie do stanu baterii i większej kontroli nad głośnością.

Po zainstalowaniu nowego firmware’u posiadacze słuchawek Beats Studio Buds mają dostęp do natychmiastowego parowania ze wszystkimi urządzeniami Apple podłączonymi do konta iCloud użytkownika. Na Macu, iPhonie, iPadzie, Apple Watchu i TV parowanie można teraz wykonać jednym stuknięciem.

Beats Studio Buds
Beats Studio Buds(zdjecie:apple.com)

Nowe oprogramowanie sprzętowe Beats Studio Buds

Gdy trzymasz etui Beats Studio Buds w pobliżu iPhone’a, na ekranie głównym pojawia się okienko baterii, które pokazuje aktualny czas pracy zarówno słuchawek, jak i etui, podobnie jak w przypadku słuchawek AirPods.

Apple dodał także nową opcję regulacji głośności przycisku „b” na słuchawkach Studio Buds. Można go skonfigurować tak, by sterował głośnością z poziomu menu Bluetooth systemu iOS lub aplikacji Beats dla urządzeń z systemem Android.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.