Nowe oprogramowanie sprzętowe Beats Studio Buds oferuje wyskakujące okienko baterii, natychmiastowe parowanie z iCloud i wiele więcej

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wypuściło wczoraj aktualizację firmware’u dla Beats Studio Buds, a MacRumors dowiedział się o kilku nowych funkcjach dodanych do wartych 729,00 zł słuchawek dousznych Apple z redukcją szumów, w tym o błyskawicznym parowaniu, łatwiejszym dostępie do stanu baterii i większej kontroli nad głośnością.

Po zainstalowaniu nowego firmware’u posiadacze słuchawek Beats Studio Buds mają dostęp do natychmiastowego parowania ze wszystkimi urządzeniami Apple podłączonymi do konta iCloud użytkownika. Na Macu, iPhonie, iPadzie, Apple Watchu i TV parowanie można teraz wykonać jednym stuknięciem.

Beats Studio Buds
Beats Studio Buds(zdjecie:apple.com)

Nowe oprogramowanie sprzętowe Beats Studio Buds

Gdy trzymasz etui Beats Studio Buds w pobliżu iPhone’a, na ekranie głównym pojawia się okienko baterii, które pokazuje aktualny czas pracy zarówno słuchawek, jak i etui, podobnie jak w przypadku słuchawek AirPods.

Apple dodał także nową opcję regulacji głośności przycisku „b” na słuchawkach Studio Buds. Można go skonfigurować tak, by sterował głośnością z poziomu menu Bluetooth systemu iOS lub aplikacji Beats dla urządzeń z systemem Android.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.